Iepriecini sevi un citus ar superproduktiem!

koka karotes

Sazinies ar mums!

Atsūti mums ziņu un atbildēsim 2 darba dienu laikā!

Biežāk uzdotie jautājumi

Veicot pasūtījumu veikala sadaļā, pievieno produktus grozam un dodies talāk uz izmaksas sistēmu, kur, izvēloties populārakos apmaksas veidus, tiks noformēts pasūtījums.

Mūsu mēbeles ir nostrādātas ar speciālu beici (REMMERS), tā pasargā mēbeles no saules staru ietekmes un mēbeles kļūst ūdensizturīgas. Tās nav jāapsedz vai jānes iekšā, beidzoties sezonai.

Ļoti atkarīgs no preces. Ja prece dotajā brīdi nav saražota vai uz vietas, gaidīšanas laiks var būt līdz 7 darba dienām, bet par to pircējs tiek informēts pasūtīšanas brīdī.

Mūsu darba specifika ir izbraukumu tirdzniecība. Mūs var atrast dažādos tirdziņos Latvijā un ārzemēs. Jaunumiem seko līdzi Facebook: @superprodukti

No koka varam saražot jebko. Mēbeles, gultas, virtuves iekārtas. Zvanot un piesakot pasūtījumu, visu par pasūtījumu varam izrunāt telefoniski, vai arī mūsu speciālists aizbrauks un samērīs vajadzīgos izmērus, ja tas būs nepieciešams.

Mūsu darba pieredze ir virs 10 gadiem. Esam bijuši visās EU valstīs un to rīkotajās iztādēs. 

tālrunis:

+37124558558

Shopping Cart
EnglishEstonianLatvianLithuanianRussian

JAUNUMS!

Matīsa iela 40, Rīga

JAUNS VEIKALS

ESAM ATVĒRTI 
no 11.00 – 20.00 

engage

Get the coolest tips and tricks today

This ebook will change everything you ever thought about relationships and attachment. Find the secret to connecting better and faster